KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13073573
nr 1307 3573
Ernst Wrede
(1907-1973), Sverige
Pastell, "Blå prisma rum". Signerad. Motivet: 24x31 cm
Ernst Wrede, svensk bildkonstnär född 1907, död 1973.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:11:27
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)